Νέο Δ.Σ. στον Πολιτιστικό & Εξωραϊστικό Σύλλογο “Οι Φίλοι του Πλατανιά”
Αρχικά πραγματοποιήθηκε η συνεδρίαση των νεοεκλεγέντων μελών -που προέκυψαν από τις εκλογές της 21/8/2022- έπειτα από πρόσκληση του πρώτου σε ψήφους υποψήφιου, Σταμάτη Παπαδήμου, σύμφωνα με το καταστατικό του Συλλόγου.
Το νέο Δ.Σ., για την περίοδο 8/2022 – 8/2024, απαρτίζεται από τους:
Μελαχρόπουλος Νίκος, Αντιπρόεδρος
Χατζηδημητρίου Δημήτρης, Γραμματέας
Τζήκα Άννα, Ταμίας
Μέλη: Κουτσοβαγγέλης Θόδωρος, Μαμμάς Δήμος, Μπουργανά Σταυρούλα.
Ο Σύλλογος, κατά τη διάρκεια της θητείας του νέου Δ.Σ., κλείνει τα 40 έτη δημιουργίας του και κατά την περίοδο 8/2022 – 8/2024 προγραμματίζονται πλούσιες εκδηλώσεις.