Βρίσκεστε εδώ:  / Α'-Β' ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ / ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ / ΜΑΓΝΗΣΙΑ / ΠΑΙΔΕΙΑ / Γενική Συνέλευση και εκλογές στην ΕΛΜΕ Μαγνησίας
Γενική Συνέλευση  και εκλογές στην ΕΛΜΕ Μαγνησίας

Γενική Συνέλευση και εκλογές στην ΕΛΜΕ Μαγνησίας

Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιήσει η στο αμφιθέατρο του (2ας Νοεμβρίου) στις 10/06/2015 ώρα 11:00 και εκλογές στις 11/06/2015 για την ανάδειξη νέας διοίκησης.

Τα ψηφοδέλτια των παρατάξεων για τις εκλογές στις 11/06/2015 έχουν ως εξής:

ΔΑΚΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Δ.Σ. ΕΛΜΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΞΑΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜΟΥ
  6. ΠΑΣΣΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ 17˚ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΟΛΜΕ

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  4. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΞΑΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜΟΥ
  7. ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ Ε.Ε ΕΛΜΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1.ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Καθηγητών Ν. Μαγνησίας

Υποψήφιοι για το Δ.Σ. της ΕΛΜΕ
και υποψήφιοι αντιπρόσωποι για το 17ο Συνέδριο της ΟΛΜΕ

  1. Δημητριάδης Δημήτρης ΕΠΑΛ Αγριάς
  2. Καραντενίζη Ελένη Γυμνάσιο – Βελεστίνου
  3. Καρέτσος Αχιλλέας 6ο Γυμνάσιο Βόλου
  4. Καρνάβας Χρήστος 1ο ΕΠΑΛ Βόλου
  5. Κατσούρας Σταύρος ΚΕΣΥΠ Βόλου
  6. Λιάκος Γιάννης 6ο Γυμνάσιο Βόλου
  7. Μαθιανάκη Βεατρίκη Βόλου
  8. Μπατζούκη Κλεοπάτρα 2ο Βόλου
  9. Μύρικνας Μιχάλης 2ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας
  10. Παρασκευάς Βαγγέλης 2ο – 4ο ΕΠΑΛ Ν.Ι.
  11. Παπαγεωργίου Νικόλαος 2ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας
  12. Σαμαράς Νικόλαος 8ο Γυμνάσιο – 2ο ΕΠΑΛ Βόλου
  13. Σαράφη Ασημένια Γυμνάσιο-Λύκειο Καναλίων
  14. Σταθόπουλος Δημήτρης 1ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας
  15. Τσιρέπας Παντελής 4ο Γυμνάσιο Βόλου
  16. Τσιτούμη Διαλεκτή 1ο Λύκειο Ν. Ιωνίας
  17. Τσολάκης Σάββας Λύκειο – ΕΠΑΛ Βελεστίνου – Γυμνάσιο Καναλίων
  18. Τσούγκρα Μαρία ΕΠΑΛ Αλμυρού (επιστροφή από Διαθεσιμότητα)
  19. Τσούμας Δημήτρης Γυμνάσιο Αγχιάλου
  20. Τσουμπέκου Ευαγγελία Γυμνάσιο Βελεστίνου
  21. Χατζηαποστολίδου Άρτεμις Γυμνάσιο – Λύκειο Αργαλαστής

Για την Ε.Ε.

  1. Μούτου Παρασκευή 2ο ΕΠΑΛ Ν.Ι.
  2. Παπαθανασίου Ευαγγελία (Βίλυ) 4ο Γυμνάσιο Βόλου

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΓΙΑ ΔΣ ΕΛΜΕ

Ανδριανουπολίτης Κώστας
Γαλούσης Γιάννης
Καναρίδη Μαρία
Μαντζώρου Βίκυ
Μπούτλας Δημήτρης
Ξυνού Κατερίνα
Ποδιάς Νίκος
Πρίγκου Αλεξία
Στεργιόπουλος Γιάννης
Τίγκα Λία
Χαλκιαδόπουλος Γιώργος

ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε.

Ζάντζος Απόστολος

ΓΙΑ ΟΛΜΕ

Ανδριανουπολίτης Κώστας
Γαλούσης Γιάννης
Ζάντζος Απόστολος
Καναρίδη Μαρία
Μαντζώρου Βίκυ
Μπούτλας Δημήτρης
Ξυνού Κατερίνα
Ποδιάς Νίκος
Πρίγκου Αλεξία
Στεργιόπουλος Γιάννης
Τίγκα Λία
Χαλκιαδόπουλος Γιώργος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Για το Δ.Σ. της

Αργύρης Χρήστος 1ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας
Βλάχος Σπύρος 4ο Λύκειο Βόλου
Γούναρης Αθανάσιος 3ο Λύκειο Βόλου
Γρηγοράκης Χρήστος Γυμνάσιο Βελεστίνου
Καραγεώργου -Βλαχάκη Χαρούλα 7ο Λύκειο Βόλου
Καρακαστανιάς Αθανάσιος Γυμνάσιο Σκιάθου
Λαγού Μαρία Ν. Ιωνίας
Λιάντζουρα Συραγώ Λύκειο Ζαγοράς
Λιόλιας Χρήστος Μουσικό Γυμνάσιο
Μαρίνου Σοφία 6ο Λύκειο Βόλου
Ξαγοράρη Βαρβάρα Γυμνάσιο Σκοπέλου
Ξανθάκη Σοφία 7ο Γυμνάσιο Βόλου
Ραμαντάνη Κυρατσώ (Κέρη) Γυμνάσιο Σκοπέλου
Τσακίρη Κωνσταντίνα (Ντίνα) 7ο Γυμνάσιο Βόλου
Χανόπουλος Δημήτριος 3ο Γυμνάσιο Βόλου
Χαρμάνης Γεώργιος 3ο Γυμνάσιο Βόλου

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

Λιόλιας Γιάννης (Γυμνάσιο Λεχωνίων)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ για ΟΛΜΕ

Αργύρης Χρήστος 1ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας
Βλάχος Σπύρος 4ο Λύκειο Βόλου
Γούναρης Αθανάσιος 3ο Λύκειο Βόλου
Γρηγοράκης Χρήστος Γυμνάσιο Βελεστίνου
Καραγεώργου -Βλαχάκη Χαρούλα 7ο Λύκειο Βόλου
Καρακαστανιάς Αθανάσιος Γυμνάσιο Σκιάθου
Λαγού Μαρία 1ο Γυμνάσιο Ν. Ιωνίας
Λιάντζουρα Συραγώ Λύκειο Ζαγοράς
Λιόλιας Χρήστος Μουσικό Γυμνάσιο
Μαρίνου Σοφία 6ο Λύκειο Βόλου
Ξαγοράρη Βαρβάρα Γυμνάσιο Σκοπέλου
Ξανθάκη Σοφία 7ο Γυμνάσιο Βόλου
Ραμαντάνη Κυρατσώ (Κέρη) Γυμνάσιο Σκοπέλου
Τσακίρη Κωνσταντίνα (Ντίνα) 7ο Γυμνάσιο Βόλου
Χανόπουλος Δημήτριος 3ο Γυμνάσιο Βόλου
Χαρμάνης Γεώργιος 3ο Γυμνάσιο Βόλου

PagasitikosNews logo

ΠΡΟΣΦΑΤΑ TWEETS

  • Οικονομική ενίσχυση των πληγέντων παραγωγών του Δήμου Νοτίου Πηλίου - https://t.co/ZiXV7tpJB0… -

  • - https://t.co/5PY8XQt1hg -

  • Σύλληψη 26χρονου για #κλοπές και ληστείες  #κλοπές - https://t.co/xxAeKqUf8N -

"Αλιεύοντας" την είδηση