Εκλογές στο Ε.Κ.Β.
Εκλογές θα διενεργηθούν αύριο (από 11.00 – 19.00, στο Ε.Κ.Β.)για την ανάδειξης νέας Διοίκησης στο Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο Βόλου, Εξελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στη ΓΣΕΕ.
Στις αυριανές θα πάρουν μέρος οι παρακάτω επισυναπτόμενοι συνδυασμοί:
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
(Π.Α.Σ.Κ.Ε – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ)
Για Διοικητικό Συμβούλιο
- ΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
- ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ του Γεωργίου
- ΙΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
- ΚΑΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
- ΚΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευστάθιου
- ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Επαμεινώνδα
- ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη
- ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Λεωνίδα
- ΛΙΑΤΣΙΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Βέργου
- ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιγνάτιου
- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
- ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
- ΣΙΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
- ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ του Αποστόλου
- ΤΣΙΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λάμπρου
- ΤΣΙΡΙΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
- ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θωμά
(Ψηφίζονται μέχρι 17)
Για Εξελεγκτική Επιτροπή
- MΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη
- ΠΡΟΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του
- ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Νικολάου
(Ψηφίζονται μέχρι 3)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
(Π.Α.Σ.Κ.Ε – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ)
Για Αντιπροσώπους στην Γ.Σ.Ε.Ε.
- ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ του Γεωργίου
- ΚΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου
- ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη
- ΛΙΑΤΣΙΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Βέργου
- ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
- ΣΙΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
- ΤΣΙΡΙΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
(Ψηφίζονται μέχρι 3)
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
(Δ.Α.Κ.Ε.)
Για Διοικητικό Συμβούλιο
- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
- ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
- ΓΚΛΑΒΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
- ΚΟΝΤΟΚΛΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
- ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
- ΣΟΥΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
(Ψηφίζονται μέχρι 6)
Για Εξελεγκτική Επιτροπή
- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
- ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Πολυχρόνη
(Ψηφίζονται μέχρι 2)
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
(Δ.Α.Κ.Ε.)
Για Αντιπροσώπους στην Γ.Σ.Ε.Ε.
- ΓΚΛΑΒΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
- ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
(Ψηφίζονται μέχρι 2)
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
(Δ.Α.Σ.)
Για Διοικητικό Συμβούλιο
- ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
- ΓΚΡΙΤΖΑΝΗ – ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ταξιάρχη
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Θεμιστοκλή
- ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
- ΠΛΑΓΕΡΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
- ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
- ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Θεοδώρου
- ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αναστάσιου
- ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
(Ψηφίζονται μέχρι 9)
Για Εξελεγκτική Επιτροπή
- ΚΑΠΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
- ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
- ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
(Ψηφίζονται μέχρι 3)
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
(Δ.Α.Σ.)
Για Αντιπροσώπους στην Γ.Σ.Ε.Ε.
- ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
- ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
(Ψηφίζονται μέχρι 2)