Βρίσκεστε εδώ:  / FEATURED / ΒΟΛΟΣ / Τα ονόματα των υποψηφίων και των συνδυασμών για το Δήμο Βόλου
Τα ονόματα των υποψηφίων και των συνδυασμών για το Δήμο Βόλου

Τα ονόματα των υποψηφίων και των συνδυασμών για το Δήμο Βόλου

Ανακηρύχθηκαν σήμερα από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Βόλου όλοι οι υποψήφιοι των συνδυασμών των οκτώ Δήμων της Μαγνησίας μπαίνοντας έτσι στην τελική ευθεία για τις Δημοτικές Εκλογές της 26ης Μαΐου.

Η συνεδρίαση του Πρωτοδικείου ξεκίνησε στη 1 το μεσημέρι και ολοκληρώθηκε σε περίπου 25 λεπτά της ώρας, ανακηρύσσοντας τους επικεφαλής των συνδυασμών και τις υποψηφιότητες δημοτικών συμβούλων και προέδρων τοπικών κοινοτήτων.

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αγριάς
1. Θεοδωροπούλου- Σιδηροπούλου Αποστολία (Αθηνά) του Νικολάου
2. Μαλαματίνης Απόστολος του Κωνσταντίνου
3. Μαργαρίτης Στυλιανός του Δημητρίου
Εκλογική Περιφέρεια Αισωνίας
1. Καντόλα Βιολέττα του Δημητρίου
2. Καραγεώργου Μαργαρίτα του Αλεξάνδρου

Εκλογική Περιφέρεια Αρτέμιδας
1. Γανωτής Κωνσταντίνος του Αποστόλου
2. Μποτσιβάλη Αικατερίνη του Παντελή

Εκλογική Περιφέρεια Βόλου
1. Βλιώρας Γεώργιος του Σπυρίδωνος
2. Γαλάτης Απόστολος του Δημητρίου
3. Γεωργακλή Κλεoπάτρα του Αθανασίου
4. Γιαννούκου Ελένη του Περικλή
5. Γιωτάκου Ειρήνη του Γεωργίου
6. Γκαβαλέκα Ευσταθία (Έττα) του Γεωργίου
7. Γκαμπούρα Βίκη του Αγοραστού
8. Γκογκινούδης Τριαντάφυλλος του Γεωργίου
9. Ζαρκάδας-Βεργής Απόστολος του Γεωργίου
10. Ζέρβας Ανδρέας (Άρης) του Κωνσταντίνου
11. Ζωμένου – Καραγιάννη Ιωάννα του Γεωργίου
12. Θεοδώρου Αθανάσιος (Θάνος) του Κωνσταντίνου
13. Καλογήρου Φρειδερίκη (Μίνα) του Ιωάννη
14. Καπουρνιώτης Αναστάσιος του Γεωργίου
15. Κοπάνας Αργύριος του Ιωάννη
16. Κότογλου Δέσποινα του Γεωργίου
17. Λιβογιάννης Δημήτριος του Ιωάννη
18. Λούλης Κωνσταντίνος του Νικολάου
19. Λούτσος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
20. Μουλάς Γεώργιος του Αντωνίου
21. Μπατζιάκας Αναστάσιος του Βασιλείου
22. Νάκος Κωνσταντίνος του Σταύρου
23. Νάσιος Απόστολος του Κωνσταντίνου
24. Παξινού Παρισένια (Σένια) του Χρήστου
25. Παπαδοπούλου Σεβαστιανή (Τούλα) του Νικολάου
26. Παπαευσταθίου Στέργιος του Ευσταθίου
27. Παπαχρήστος Δημήτριος του Χρήστου
28. Παράσχου Ασπασία του Ιωάννη
29. Πράττος Γεώργιος του Αδάμ
30. Ρήγας Γεώργιος του Πέτρου
31. Σουϊπας Γεώργιος του Δημητρίου
32. Σπύρου Σταυρούλα του Κωνσταντίνου
33. Σταυρίδης Αθανάσιος του Δημητρίου
34. Τομαρά Αγγελική του Γεωργίου
35. Τόρης Γεώργιος του Αθανασίου
36. Τουρσούγκα Μαρία του Ιωάννη
37. Τσακανίκας Απόστολος του Ανδρέα
38. Φιλίππου Φανή του Δημητρίου
39. Χαριτάκη Δανάη-Ελένη του Νικολάου
40. Χατζηαργυρίου Χρήστος του Αργυρίου
41. Χρόνη Αποστολία (Λία) του Ανδρέα
42. Ψαχούλας Σπυρίδων του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Ιωλκού
1. Δασκαλόπουλος Ζαφείριος του Ιωάννη
2. Κολυνού Καλλιόπη του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Μακρινίτσας
1. Κάλλης Στέφανος του Σταύρου
2. Σκοτεινιώτης Μιχαήλ (Άγις) του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αγχιάλου
1. Μποντού- Τοκαλή Γεωργία (Γιούλη) του Νικολάου
2. Στάνιος Θεοχάρης (Χάρης) του Δρακούλη
3. Τακόπουλος Μιχαήλ του Μιλτιάδη
Εκλογική Περιφέρεια Νέας Ιωνίας
1. Αναγνώστου – Στάθη Παρασκευή (Βούλα), του Παναγιώτη
2. Βούλγαρης Στυλιανός του Κωνσταντίνου
3. Δημητρίου Βιργινία του Αποστόλου
4. Ζούπης Χρήστος του Παντελεήμονα
5. Καπουρνιώτης Μιχαήλ του Ζήση
6. Κοίλιας Νικόλαος του Κωνσταντίνου
7. Κουφογεώργος Γεώργιος του Ευαγγέλου
8. Μάμαλης Σπυρίδων του Νικολάου
9. Μορφογιάννη Αναστασία (Νατάσα) του Κωνσταντίνου
10. Μυλωνά Μαρία (Μαίρη) του Αλεξάνδρου
11. Πλακόπουλος Απόστολος του Λεωνίδα
12. Στεφόπουλος Χρήστος του Μιλτιάδη
13. Τζούνης Ευθύμιος (Θέμης) του Ευαγγέλου
14. Τόπας Βασίλειος του Δημητρίου
15. Τσιφλόγλου Αλεξάνδρα του Ιωάννη
16. Χάλαρη Σόφια του Μιχαήλ
17. Χαραλάμπους Μιλτιάδης του Περικλή
18. Χατζηγεωργίου – Νταϊλιάνη Ελένη του Τιμολέοντα

Εκλογική Περιφέρεια Πορταριάς
1. Σαββάκης Αριστείδης του Ευαγγέλου
2. Χαλβατζής Γρηγόριος του Συμεών

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου » 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΡΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΙΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΣΩΝΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΛΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΜΠΑΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΕΦΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΞΙΑΡΧΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΛΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΕΞΑΡΧΟΥ
2. ΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΡΜΕΝ του ΗΛΙΑ
4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΛΕΝΙΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΛΑΣΙΟΥ
7. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
8. ΓΚΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΓΚΡΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
15. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
17. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
18. ΚΟΤΟ ΣΤΕΦΑΝ του ΑΝΤΡΕΑ
19. ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
20. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΡΑΣΚΟΒΙΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22. ΜΑΡΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ
24. ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
25. ΝΙΚΟΛΕΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΜΠΕΤΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΟΡΕΣΤΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
28. ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
29. ΠΑΝΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
30. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
32. ΠΕΤΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
34. ΡΕΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
35. ΣΧΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
36. ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
37. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
39. ΦΑΛΑΓΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
41. ΧΑΓΙΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΣΑΒΒΑ
42. ΧΩΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΑΝΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΙΩΛΚΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΧΑΡΙΤΟΥ – ΧΑΡΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΚΡΙΝΙΤΣHΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΖΩΤΗΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΓΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΧΑΛΕΠΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΓΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΥΚΑ
3. ΓΚΡΙΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4. ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
6. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΛΟΥΜΑ-ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11. ΝΙΚΗΤΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
14. ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΤΙΡΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΤΣΙΡΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ
ΖΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΠΙΣΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
ΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ – ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΜΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΓΙΟΒΑΝΝΗ-ΜΠΕΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΓΟΥΝΑΡΗ – ΧΑΤΖΗΧΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΦΕΛΙΞ
ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΙΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΑΛΟΦΟΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΘΕΚΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΛΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ (ΒΙΚΥ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΣΣΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΣΕΡΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΟΣΜΑ
ΣΤΥΛΑ ΛΟΥΚΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΤΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ
ΠΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΚΡΗ – ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΞΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΒΑΪΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΓΑΡΜΠΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΛΟΖΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΙΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΙΣΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΠΑΝΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΦΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΧΑΡΑΝΑ – ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΣΟΝΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΕΣΤΟΡΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

«Μαζί για το Βόλο» 

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου
(υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΡΙΑΣ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
2. ΖΑΜΠΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΣΩΝΙΑΣ

1.ΣΚΟΥΠΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

1.ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ – ΚΛΕΙΩ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΛΟΥ

1.ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2.ΓΑΝΤΖΟΥ – ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΗΛΙΑ
4.ΔΑΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ- ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΝΤΩΝΕΛΛΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7.ΔΟΔΟΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8.ΔΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
9.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
10.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
11.ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12.ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13.ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ
14.ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15.ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16.ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ – ΣΤΑΧΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
17.ΜΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18.ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19.ΜΑΡΔΕΛΗ – ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
20.ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21.ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22.ΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23.ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
24.ΜΠΟΥΤΣΙΑΒΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΛ του ΙΩΑΝΝΗ
25.ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ
26.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
27.ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
29.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
30.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
31.ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32.ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33.ΠΕΤΣΙΜΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
34.ΠΟΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
35.ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36.ΣΟΡΟΚΙΝΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ
37.ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
38.ΦΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
39.ΦΩΤΑ – ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
40.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
41.ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
42.ΧΡΟΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΙΩΛΚΟΥ

1.ΑΝΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΤΣΙΑΜΠΑΟΥ ΡΟΔΟΘΕΑ – ΜΑΡΙΑ (ΡΕΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑΣ

1.ΚΑΡΑΒΑΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΜΠΑΛΙΩΤΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ (ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

1.ΠΟΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΤΣΑΤΣΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΤΣΕΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

1.ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6.ΛΑΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
7.ΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
8.ΜΑΝΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ
9.ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
10.ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ – ΛΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.ΜΥΡΙΚΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
12.ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
13.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14.ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15.ΣΜΠΑΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ( ΑΡΗΣ ) του ΟΔΥΣΣΕΑ
16.ΣΤΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17.ΤΣΙΛΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18.ΤΣΙΤΟΥΜΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΗ) του ΘΩΜΑ
2.ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χριστοφόρου
2. ΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
3. ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του Κωνσταντίνου
2. ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ιωάννη
3. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) του Αποστόλου
4. ΒΙΣΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου
6. ΔΗΜΗΤΡΩΦ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Ιακώβου
7. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου
8. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
9. ΖΟΥΡΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
10. ΖΩΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΡΙΑ του Βησσαρίωνα
11. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
12. ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
13. ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία Λεωνίδα
14. ΚΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
15. ΚΙΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη
16. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του Θωμά
17. ΚΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αντωνίου
18. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοφάνη
19. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
20. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
21. ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
22. ΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Θεοδώρου
23. ΛΟΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
24. ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
25. ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
26. ΜΟΥΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
27. ΜΠΑΣΜΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΝΑ) του Ευαγγέλου
28. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
29. ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
30. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
31. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
32. ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
33. ΠΟΡΛΙΓΚΗ – ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αθανασίου
34. ΠΟΥΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ
35. ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Ιωάννη
36. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ηλία
37. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
38. ΤΣΑΜΠΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
39. ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ (ΦΟΥΛΗ) του Θεοδοσίου
40. ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
41. ΧΟΥΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΚΑΪΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του Ηλία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΚΟΝΤΟΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χριστοφόρου
2. ΤΣΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
2. ΚΟΝΤΟΒΑ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου
3. ΜΠΕΡΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΚΙΑΤΑ ΟΛΤΑ (ΟΛΓΑ) του Αρτούρ
2. ΚΑΓΙΑΦΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου
3. ΚΑΠΛΑΝΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΛΕΝΙΑ) του Θρασύβουλου
4. ΚΡΑΝΙΑ ΣΟΦΙΑ του Σωτηρίου
5. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
6. ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
7. ΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
9. ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ζήση
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Ανέστη
11. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Ηλία
12. ΡΟΔΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Θωμά
13. ΡΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
14. ΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου
15. ΤΣΑΚΙΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Κωνσταντίνου
16. ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
17. ΧΑΛΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Λέανδρου
18. ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

Υποψήφιοι Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων 

Κοινότητα Αγριάς

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Γουλομήτρου Αθανασία του Γεωργίου
2. Κάϊρα Ερμιόνη-Αικατερίνη (Κατερίνα) του Αποστόλου
3. Κολτούκης Ταξιάρχης του Γεωργίου
4. Κωστούλας Ηλίας του Γεωργίου
5. Μέρδα Σοφία του Ιωάννη
6. Ντενέζος Ηλίας του Γεωργίου
7. Οικονόμου Χρήστος του Νικολάου
8. Συλεόπουλος Ευάγγελος του Θεοδώρου
9. Τσικρικτσή- Αλτίνη Κλειώ του Γεωργίου

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου»

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
4. ΣΠΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΑΪΤΑ ΕΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7.ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ – ΚΑΠΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)
ΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΥΡΕΝΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΠΑΒΑΪΤΣΗ ΑΝΘΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«Μαζί για το Βόλο» 

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου
(υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5.ΠΛΑΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΥΣ του Δημητρίου
ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ – ΒΛΑΧΑΒΑ ΑΓΛΑΪΑ του Δημητρίου
ΡΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΕΛΛΗ του Παναγιώτη Νικηφόρου

Κοινότητα Δράκειας

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Ζιαμπά Αναστασία του Αντωνίου
2. Μούτος Δημήτριος του Αθανασίου
3. Παπαχαράλαμπος Νικόλαος του Δημητρίου
4. Πάρκερ Τζούντιθ- Μαίρη του Γουίλφρεντ
5. Στέλλος Δημήτριος του Νικολάου

“ΔΡ.Α.Κ.Ε.Ι.Α. ΔΡΑΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΣΟΤΗΤΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ”
1. ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΡΕΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Διμηνίου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Αγγελοπούλου Μαρία του Αθανασίου
2. Γαλογαύρου- Μπακρατσά Φανή του Ιωάννη
3. Γραμματίκα Ελένη του Γρηγορίου
4. Διβάνη- Σακαβάλα Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Αναστασίου
5. Καντόλας Ανδρέας του Αποστόλου
6. Κωτσαλής Βασίλειος του Χαραλάμπους
7. Στρούγκης Ιωάννης του Χρήστου

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου» 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1. ΒΑΪΤΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΙΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΙΑΠΛΕ ΜΥΡΤΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7.ΤΣΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΥΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

“ΕΝΕΡΓΟΙ ΔΗΜΟΤΕΣ”
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2. ΚΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
4. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΕΦΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΖΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
7. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Σέσκλου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Βλιώρα Γεωργία του Έξαρχου
2. Κολυμήτρας Αναστάσιος του Μιχαήλ
3. Κομνός Μάριος-Ανάργυρος του Αποστόλου
4. Κωσταρά Ελένη του Δημητρίου
5. Λιάμας Γεώργιος του Πλούταρχου
6. Τσιαμήτας Βασίλειος του Χρήστου

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΟΒΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
ΚΟΥΡΤΕΣΗ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΜΗΤΣΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΣΕΣΚΛΟΥ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
ΚΟΛΙΑΜΗΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΜΟΥ – ΓΚΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΣΤΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΟΥΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Αγίου Βλασίου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1.Βολιώτης Κωνσταντίνος του Αναστασίου
2. Κωστοπούλου Αικατερίνη του Ονουφρίου
3. Παπαρδέλης Βλάσιος του Ζήση
4. Τέρπος Βλάσιος του Κωνσταντίνου
5. Τζαβέλλα Μαρίνα του Βασιλείου
6. Τζαβέλλας Δημήτριος του Αθανασίου

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)
ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΠΟΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΛΑΣΙΟΥ
ΤΕΡΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

Κοινότητα Αγίου Λαυρεντίου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1.Κουτσίκου Αθανασία (Νάνσυ) του Βαίτση
2. Λάμπης- Κατσιγιάννης Ευστάθιος του Θωμά
3. Λουλογεώργος Γεώργιος- Απόστολος του Νικολάου
4. Νίτης Γεώργιος του Άγγελου
5. Χρυσοχού Μαρία του Λαυρεντίου

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΕΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Κοινότητα Άνω Λεχωνίων

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Δοξαστάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
2. Ελπίδη-Γούσιου Γαρυφαλλιά του Βασιλείου
3. Κλειτσογιάννης Κωνσταντίνος του Νικολάου
4. Τουφεξής Γρηγόριος του Ιωάννη
5. Τσίτσας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
6. Φουτζοπούλου Ηλιάνα του Ιωάννη

“ΑΔΕΣΜΕΥΤΑ ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΑ”
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΑΓΟΡΙΤΗ – ΚΟΥΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ συζ. ΟΔΥΣΣΕΑ
3. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΤΡΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΙΛΙΠΠΙΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

Κοινότητα Κάτω Λεχωνίων

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Αγραφιώτης Παναγιώτης του Σωτηρίου
2. Αραμπατζής Γεώργιος του Ανδρέα
3. Κλειτσογιάννης Ευθύμιος του Βλασίου
4. Κουκουσέλη Αργυρώ του Ιωάννη
5. Λυκοδήμος Αλέξανδρος του Γεωργίου
6. Μαντίδη Ελένη του Ιωάννη
7. Μενάγια Αφροδίτη του Αντωνίου
8. Μπακοδήμος Νικόλαος του Γεωργίου

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΡΕΜΠΕΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Βόλου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)
1. Αβραμίδης Κυριάκος του Κωνσταντίνου
2. Αλεξίου Αθανασία (Σούλα) του Στέργιου
3. Γκαζούνη Αλεξάνδρα του Κωνσταντίνου
4. Ζαγκαβιέρου Αγγελική του Ιωάννη
5. Ζαφείρης Δημήτριος του Τρύφωνα
6. Ζαχαριάδου Ελένη του Αστέριου
7. Ζιαμπάς Κωνσταντίνος του Ιωάννη
8. Κατσιγιάννη Ευφροσύνη του Βασιλείου
9. Κονιδάρης Γεώργιος του Ιωάννη
10. Κούτσικος Κωνσταντίνος του Θεοδοσίου
11. Μάνος Δημήτριος του Γεωργίου
12. Μπανάκα Μαρία του Βασιλείου
13. Ντόκος Νικόλαος του Θεοφάνη
14. Οικονομίδης Θεόδωρος του Δημητρίου
15. Παπαγεωργίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου
16. Παπαγεωργίου Παγώνα του Δημητρίου
17. Παπαδημητρίου Θεμιστοκλής του Αποστόλου
18. Παπαεμμανουηλίδης Παντελής του Παναγιώτη
19. Ραπτόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου
20. Σταθόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη
21. Σώκου Μαρία του Αποστόλου
22. Τρισκογιάννης Ευστάθιος του Γεωργίου
23. Τσαλαζίδου Γεωργία του Μιλτιάδη

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
2. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
3. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ
5. ΖΟΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7.ΚΥΡΑΤΣΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8.ΛΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΛΟΥΜΠΑΡΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΜΠΑΓΙΑΤΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11.. ΝΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΞΑΝΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΠΑΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΚΙΝΔΥΝΟΥ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15 ΠΑΣΠΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ
16. ΠΑΧΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
17. ΡΟΥΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΡΟΥΣΣΑ-ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΣΙΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΘΩΝΟΣ
20.ΣΤΥΛΑ ΜΗΛΙΤΣΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΜΗΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΥΡΩΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΕΣΤΙΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΝΤΟΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΝΤΣΙΒΙΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΠΟΥΡΤΖΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΑΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΑΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«Μαζί για το Βόλο» 

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου
(υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)
1.ΒΑΖΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΞΑΝΘΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΒΛΑΧΑΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ του ΕΡΜΟΛΑΟΥ
6.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7.ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9.ΚΑΜΠΕΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10.ΚΑΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΒΑΓΓΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
11.ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
12.ΚΤΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13.ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
14.ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ ΑΡΓΥΡΗ(ΡΙΤΑ) του ΒΙΚΤΩΡΟΣ
15.ΜΠΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16.ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
17.ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18.ΡΟΥΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19.ΣΑΧΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΖΑΚΟΣ) του ΠΛΑΤΩΝΟΣ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

1. ΒΛΕΙΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
2. ΓΚΟΥΡΟΥ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
3. ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου
4. ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
5. ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χριστοφόρου
6. ΛΑΪΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΕΝΙΑ) του Ιωάννη
7. ΛΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αποστόλου
8. ΛΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικολάου
9. ΜΠΑΜΠΟΥΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Ιωάννη
10. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
11. ΠΕΡΕΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου Ιωάννη
12. ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
13. ΠΡΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
14. ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Θεόφιλου
15. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΪΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνος

Κοινότητα Αγίου Ονουφρίου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Κολυνού Άρτεμις του Περικλή
2. Κοσκινάς Αντώνιος του Αθανασίου
3. Κουτσορεβύθης Βασίλειος του Ευαγγέλου
4. Μυλωνά Δήμητρα του Χρήστου
5. Τσίρος Κωνσταντίνος του Αθανασίου

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου » 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
2. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
5. ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΓΟΡΑ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
3. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
5. ΤΖΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Ανακασιάς

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Βενιέρη Αλεξία του Πέτρου
2. Κάλλης Ρήγας του Κωνσταντίνου
3 Μάργαρης Ιωάννης του Παναγιώτη
4 Μαρούγκα-Κατσέλου Ελένη του Δημητρίου
5. Ρούτσος Δημήτριος του Αθανασίου
6 Στέλλος Νικόλαος-Απόστολος του Δημητρίου

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου» 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1. ΑΛΕΞΙΟΥ-ΚΟΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΚΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΛΟΥΜΠΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΑΡΙΕTΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΡΑΧΕΙΜΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

“ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΩΛΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΕΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΔΟΥΜΟΥΣΙΑΡΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
3. ΚΑΖΑΝΤΖΗ – ΜΑΡΙΤΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ(ΣΥΖ.)
5. ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
6. ΛΥΧΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Άνω Βόλου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Άγα Σωτηρία του Αποστόλου
2. Γραμμένου Κασσιανή του Νικολάου
3. Κλαδάκη Ελευθερία του Μιχαήλ
4. Λεόπουλος- Λιας Δημήτριος του Σπυρίδωνος
5. Φιλιπόνης Κωνσταντίνος του Ελευθερίου
6. Χαλκιά – Σιώκου Ελένη του Στυλιανού

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1. ΔΑΦΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΟΥΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΩΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

Τοπική Κοινότητα Μακρινίτσας

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Αδάμ Ελένη του Αθανασίου
2. Αχριάνης Ιωάννης του Σωτηρίου
3. Κερασιώτη Nτίνα- Μποζένα του Γεωργίου
4. Κερασιώτης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
5. Τσιρογιάννη Μαρία- Ξένια του Πηλέα

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΟΥΪΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Νέας Αγχιάλου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Βούζα-Μερεντίτη Αργυρή (Ρούλα) του Βασιλείου
2. Ζουμπούλη-Χαντή Γεωργία του Νικολάου
3. Καραγεώργος Φώτιος του Γεωργίου
4. Λιούπης Αθανάσιος του Παναγιώτη
5. Μαραγκόπουλος Θεόδωρος του Αντωνίου
6. Μπεχλιβανίδη Μαρία του Αριστείδη
7. Παπαγεωργίου Δημήτριος του Αναστασίου
8. Πυργάνη-Παρασκευοπούλου Βασιλική του Ευθυμίου
9. Στάνιος Νικόλαος του Πασχάλη
10. Τζάερλης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου » 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1.ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΡΗΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΡΟΥΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΕΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΤΑΧΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΤΖΟΥΜΠΟΥΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
1.7. ΤΟΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΚΙΝΙΔΗ- ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΠΕΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΟΣΜΑ
ΚΑΡΑΔΗΜΑ-ΜΠΟΓΚΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ-ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΝΑΤΑΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ” 

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΑΡΑΜΠΕΤ
3. ΚΑΤΡΑΝΑ – ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΦΡΟΣΩ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
4. ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΜΑΝΟΥΣΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΣΑΤΣΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Αϊδινίου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Βαλκανιώτης Δημήτριος του Αποστόλου
2. Βαλκανιώτης Ευάγγελος του Χρήστου
3. Μελίσση – Δραπάνου Στυλιανή του Χρήστου
4. Νιάκας Αθανάσιος του Ιωάννη
5. Ποζιοπούλου Ευγενία του Σωτηρίου
6. Φυτιλής Αριστείδης του Νικολάου

Κοινότητα Μικροθηβών

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Γεωργαντζής Ανδρέας του Κωνσταντίνου
2. Κορλού Ουρανία του Αθανασίου
3. Ρεντζούλα Ειρήνη- Χρυσοβαλάντου του Κωνσταντίνου
4. Τιμπλαλέξης Αλέξανδρος του Γεωργίου
5. Τσιόβολου Ευαγγελία του Γεωργίου

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΙΣΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΕΜΙΚ ΤΟΥ ΤΣΕΣΛΑΒ ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
5. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗ ΑΓΑΘΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗ (ΧΑΡΜΑΝΤΑ) ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Κοινότητα Νέας Ιωνίας

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Αλεξίου Στυλιανός του Δημητρίου
2. Βάτσος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
3. Καρακώστας Πασχάλης του Αποστόλου
4. Κολοβελώνης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
5. Κουκουσέλη Νικολέτα του Ιωάννη
6. Κουτμάνη – Χατζημανώλη Ελένη του Αθανασίου
7. Μακρυγιάννης Γεώργιος του Αποστόλου
8. Μελέτης Παναγιώτης του Ηλία
9. Μιχαλοπούλου Μηλίτσα του Στέφανου
10. Μιχελής Στέργιος του Ηλία
11. Μπαρμπαγεωργόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
12. Παλιούρη Αγγέλα του Ευσταθίου
13. Πανταζίδης Σταύρος του Αργυρίου
14. Σιαπέρα Όλγα του Γεωργίου
15. Σκοτεινιώτη Κερασία του Ιωάννη
16. Συρίγος Παύλος του Νικολάου
17. Χατζηφωτίου Ευθυμία (Έφη) του Διονυσίου

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΠΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
6. ΛΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΛΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΚΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
10. ΝΙΚΗΤΕΑ-ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΤΖΙΟΛΑ ΑΡΕΤΗ του ΘΩΜΑ
12.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)
ΓΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΡΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΣΚΑ – ΤΣΑΝΤΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΔΑΜ
ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΛΑΪΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΑΛΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

«Μαζί για το Βόλο» 

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου
(υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)
1.ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΛΑΣ) του ΝΙΚΗΤΑ
2.ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΚΑΤΣΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5.ΛΟΥΚΑΙ ΚΛΕΜΕΝΤ του ΑΝΤΡΕΑ
6.ΜΑΝΙΑΡΑΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8.ΜΠΟΥΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9.ΣΤΥΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10.ΤΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11.ΤΖΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12.ΤΟΨΑΚΗ ΑΡΙΣΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13.ΤΡΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14.ΦΑΤΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΒΑΣΙΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
3. ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου
4. ΔΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Αναστασίου
6. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του Ιωάννη
7. ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Ευαγγέλου
8. ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
9. ΠΑΚΕΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
10. ΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
11. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
12. ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου

Κοινότητα Άλλης Μεριάς

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Αγροκώστας Ιωάννης του Κωνσταντίνου
2. Γεωργαλής Χρήστος του Ιωάννη
3. Γεωργαντζή Μαρία-Αικατερίνη του Ελευθερίου
4. Θεοδωρούδης Δημήτριος του Γεωργίου
5. Περδίου Αικατερίνη του Χαραλάμπους
6. Τζορβατζής Ιωάννης του Κωνσταντίνου

«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου » 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
1.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ MAΡΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΥΤΡΙΑΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΕΤΡΙΔΗ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1.4. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1.5. ΤΣΙΑΚΑΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΗΓΑ
ΓΙΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΪΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κατωχωρίου

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Αναστασιάδης Χρήστος του Νικολάου
2. Κατσιούπη-Παπαδοπούλου Βασιλική του Αποστόλου
3. Κουκούρας Αθανάσιος του Δημητρίου
4. Κουφογιάννης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
5. Μούκας Δημήτριος του Νικολάου
6. Παπαϊωάννου Νίκη του Ευσταθίου

Κοινότητα Πορταριάς

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

1. Δρόσος Αθανάσιος του Ιωάννη
2. Ευαγγελινάκη-Ζήση Τριανταφυλλιά του Χρήστου
3. Νοχού Δέσποινα του Παναγιώτη
4. Σιώκος Γεώργιος του Στυλιανού
5. Σκλείδης Δημήτριος του Νικολάου
6. Φυγετάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ» 

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(υποψήφια Δήμαρχος)

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΑΣΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΠΕΣΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

1. ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΟΥΛΕΡΑ – ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Σπυρίδωνος
3. ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
4. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Νικολάου
5. ΧΟΥΣΤΗ – ΒΑΛΙΑΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Οδυσσέα

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων 

Α)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Σταγιατών
ΡΑΜΠΟ ΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Σταγιατών
ΜΠΟΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Γ)τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Γλαφυρών
ΓΕΩΡΓΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ)τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Γλαφυρών
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΠΑΡΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

PagasitikosNews logo

ΠΡΟΣΦΑΤΑ TWEETS

  • Μόνο ηλεκτρονικά ή μέσω #ΚΕΠ η έκδοση παραβόλου για #άδεια γάμου #EΠαράβολο #άδεια #δημόσιο… - https://t.co/012pQU4r5i -

  • Καταδίκη επτά μηνών σε νεαρό Σομαλό για πλαστό διαβατήριο #αναστολή… - https://t.co/s1gY5jiIxU -

  • Παραστατικές τέχνες και θέατρο στο 30ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου - https://t.co/lcoAMboDMg -

"Αλιεύοντας" την είδηση