Βρίσκεστε εδώ:  / FEATURED / ΒΟΛΟΣ / Οι υποψήφιοι όλων των περιφερειακών Δήμων της Μαγνησίας
Οι υποψήφιοι όλων των περιφερειακών Δήμων της Μαγνησίας

Οι υποψήφιοι όλων των περιφερειακών Δήμων της Μαγνησίας

Στην ανακήρυξη συνδυασμών και υποψηφιοτήτων προχώρησε σήμερα το Πολυμελές Πρωτοδικείο Βόλου σε εκούσια συνεδρίαση του και για τους περιφερειακούς Δήμους της Μαγνησίας.

Αποκλείστηκαν δύο υποψήφιοι πρόεδροι τοπικών κοινοτήτων των Κοκκωτών και του Αγίου Ιωάννη Αλμυρού Ευάγγελος Κουτσούμπας και Αμαλία Κουζιώκα επειδή δεν υπέβαλλαν γραπτή δήλωση της υποψηφιότητας τους σύμφωνα με τον εκλογικό νόμο.

“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ” 

ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΖΑΓΟΡΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΗΛΙΑ
2. ΑΔΑΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
8. ΚΟΥΡΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
10. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΛΟΥΚΑ
11. ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΚΕΡΑΣΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΚΥΡΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ του ΡΟΥΣΣΟΥ
13. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΣΓΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
16. ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17. ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
18. ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ
6. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΤΣΟΡΒΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφια Δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΓΟΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (ΤΕΡΨΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ -ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
5. ΚΑΤΣΙΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΟΘΩΝΑ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΛΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΕΤΑΞΟΓΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
10. ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΝΑΣΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12. ΝΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΣΚΟΡΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15. ΣΤΙΒΑΧΤΗ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΡΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
16. ΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
17. ΨΑΡΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
2. ΒΑΡΣΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3. ΒΟΝΤΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΚΑΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
9. ΚΑΤΑΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ- ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
11. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
12. ΠΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ
13. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
15. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΓΟΡΑΣ
1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΑΦΕΝΤΗ (ΕΝΤΗ) ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
4. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΓΚΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΛΕΧΩΝΙΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12. ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
14. ΡΕΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ
17. ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΡΗΓΑ
18. ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΛΤΙΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΘΕΡΣΙΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΡΙΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΜΑΝΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΜΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΜΠΑΛΛΑΜΠΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΝΤΑΛΙΠ
11. ΠΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13.ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι κοινοτήτων μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων

Δημοτική ενότητα Ζαγοράς

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΟΡΑΣ

 “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ” 

1. ΑΣΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΑΒΡΟΣ ΒΥΡΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΜΗΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΡΑΣΜΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΣΜΕΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ
4. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
8. ΠΡΙΤΣΙΝΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΟΥ
10. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΣΜΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΖΟΥΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΑΟΝΑ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
7. ΠΛΙΑΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΠΡΙΤΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
9. ΡΟΥΣΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ
10. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛ
11. ΤΑΣΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΡΗΓΑ

KOINOTHTA ΜΑΚΡΥΡΡΑΧΗΣ

 “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ” 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΒΑΒΟΥΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΓΓΕΛΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
3. ΚΑΜΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
4. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΝΑΣΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΠΡΙΤΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΝΑ
5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥΡΙΟΥ

“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ” 

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΜΠΙΦΑΝΗ ΣΥΡΑΓΩ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΕΛΕΝΤΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΠΙΦΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΡΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΔΑΜ
5. ΧΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική ενότητα Μουρεσίου
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΒΡΑΪΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΡΙΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΡΟΥΣΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΒΟΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΙΑΝΝΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΡΟΚΟΠΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΦΕΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΣΣΟΥ

“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
4. ΜΠΟΝΚ ΕΛΖΜΠΙΕΤΑ- ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΑΝΤΕΟΥΣ
5. ΧΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ

“ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΏΝ ΚΟΙΝΌΤΗΤΟΣ ΚΙΣΣΟΥ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΒΑΚΑΛΟΥΔΗ ΘΕΟΤΙΜΗ (ΝΤΕΜΗ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΕΡΔΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ

“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ- ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
3. ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ –ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ
4. ΝΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
5. ΧΑΛΚΙΑ ΣΟΦΙΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΣΥΝΟΔΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
3. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5. ΠΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΡΩΪΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΡΗΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 “Ανεξάρτητη κίνηση Αγίου Δημητρίου”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΒΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
6. ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα ΑΝΗΛΙΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1. ΑΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΤΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΝΑΤΑΣΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΟΡΑΣ-ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Κοινότητα ΞΟΥΡΥΧΤΙΟΥ

Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ξουριχτίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

Β)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ξουριχτίου
ΠΑΤΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Γ)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ξουριχτίου
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αλμυρού
Α) Το Συνδυασμό με το όνομα «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού
ΒΕΡΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΛΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ
ΚΑΛΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΕΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΟΥΡΛΗ ΠΛΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΖΑΜΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΝΤΟΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΣΑΡΣΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ
ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΣΑΝΤΟΥ ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΙΓΑΝΗ ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΡΙΖΟΥ
ΤΣΙΠΗ ΛΕΥΤΕΡ του ΑΝΤΡΕΑ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ του ΗΛΙΑ
ΡΑΝΤΖΑ ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Το Συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ».
ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΒΕΛΑΝΗ-ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΛΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΟΛΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΠΙΛΕΓΡΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΝΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΠΑΛΑΒΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΑΓΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
15. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΤΖΙΩΤΗ ΛΑΣΚΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΤΟΡΗ-ΠΑΤΣΕΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
18. ΤΟΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
20. ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
21. ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΣΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
1. ΑΡΓΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
4. ΣΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΑΜΠΑΞΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΟΚΑΡΑ-ΒΛΑΧΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Γ) Το Συνδυασμό με το όνομα «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Αλμυρού
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
3. ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
4. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
5. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ναπολέοντα
6. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του Βασιλείου
7. ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου
8. ΚΙΑΚΟΥ-ΤΣΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σπυρίδωνα
9. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
10. ΚΟΝΤΟΝΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
11. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
12. ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΞΥΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Στέργιου
13. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
14. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
15. ΜΑΥΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
16. ΜΟΥΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σωτηρίου
17. ΜΠΕΗ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του Δημητρίου
18. ΜΠΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
19. ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
20. ΞΥΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
21. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Κωνσταντίνου
22. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΠΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου
23. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
24. ΠΑΠΑΡΡΙΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
25. ΤΟΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ζήση
26. ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
27. ΨΑΡΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του Πέτρου

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΖΩΗ του Ιωάννη
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου
2. ΓΕΜΕΛΙΑΡΗ-ΜΠΙΣΜΠΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
3. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
4. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
5. ΚΩΣΤΑΚΗ-ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου
6. ΣΑΛΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΗ) σύζ. Νικολάου
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου
ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΤΣΑ) του Σταύρου
ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΤΣΙΛΟΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Δ) Το Συνδυασμό με το όνομα «ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ».

ΡΑΠΟΥ-ΜΑΜΑΛΗ ΖΩΗ του Σπυρίδωνος
(υποψήφια Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Αλμυρού
1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Αντωνίου
2) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
3) ΔΡΟΛΙΑ-ΚΑΛΛΕ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) του Περικλέους
4) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
5) ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
6) ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Σπυρίδωνος
7) ΚΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του Γεωργίου
8) ΚΟΛΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
10) ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
11) ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Βασιλείου
12) ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
13) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
14) ΜΠΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
15) ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΗ-ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
16) ΜΠΟΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του Αλεξάνδρου
17) ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ- PAHONTU DANIELA-LILIANA του Dan
18) ΜΥΓΙΑΚΗ-ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΝΩΛΙΑ του Ηλία
19) ΝΑΝΤΖΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Χρήστου
20) ΠΑΝΤΖΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του Ιωάννη
21) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
22) ΠΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
23) ΣΕΞΑΜΠΑΝΗ-ΠΑΤΣΕΑ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
24) ΣΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
25) ΤΖΙΟΝΤΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Κωνσταντίνου
26) ΤΣΙΟΚΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
27) ΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννου

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
1) ΜΠΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
2) ΦΥΤΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
1) ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου
2) ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
3) ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
4) ΚΥΡΙΑΝΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Παναγιώτη
5) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Ιωάννη
6) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
1) ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Αθανασίου
2) ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
3) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου
4) ΝΤΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
5) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
6) ΦΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

Ι. Κοινότητα Αλμυρού
Α) Το Συνδυασμό με το όνομα «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΜΔΑΡΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΛΩΡΟΥΣ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

«ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
2. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
3. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου
4. ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
6. ΜΙΝΤΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
8. ΤΣΑΤΣΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του Παντελή

«ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Σπυρίδωνος
2. ΕΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛ του Σταύρου
3. ΚΑΤΟΥΝΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου
4. ΚΥΡΚΟΥ-ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
5. ΛΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος
6. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
7. ΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
8. ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Ευξεινουπόλεως

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ» 
1. ΑΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ (ΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Ευαγγέλου
2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
3. ΖΟΥΚΑ-ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
4. ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αθανασίου
6. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
7. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
8. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ-ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη
9. ΠΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόφιλου
10. ΣΑΡΡΗ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
11. ΤΕΦΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Γεωργίου

«ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΛΕΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΙΟΥ
ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΚΑΛΛΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΜΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Κοινότητα Κροκίου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΡΟΚΙΟΥ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
2. ΚΑΚΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
3. ΛΑΨΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεργίου
4. ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΠΑΛΑΣΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αριστείδη
6. ΠΙΠΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
7. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΙΚΗ του Θεοδώρου
8. FERARU MIOARA του Ilie

«ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Πλατάνου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του Περικλή
3. ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου
4. ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μαργαρίτη
5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

«ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας

Κοινότητα Ανάβρας

“ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΥΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
8. ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

«ΑΝΑΒΡΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
2. ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
3. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σωτηρίου
4. ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
5. ΠΑΡΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του Αντωνίου
6. ΤΣΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Σεραφείμ
7. ΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού

Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΛΠΙΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
2. ΖΟΥΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
5. ΣΑΒΕΛΙΔΗ-ΒΑΛΩΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Σωκράτη
6. ΦΥΣΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

Κοινότητα Αχιλλείου

«ΑΧΙΛΛΕΙΟ – ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
2. ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ιωάννη
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου
4. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
5. ΛΟΥΖΗ ΝΤΙΑΝΕΛΑ του Νικολάκη
6. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
7. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
8. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Ευαγγέλου

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΩΝΗ του Γεωργίου
2. ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανάργυρου
3. ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
4. ΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αναστασίου
5. ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
6. ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του Δημητρίου

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΓΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Πτελεού

«Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
2. ΚΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
3. ΜΑΚΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστείδη
4. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
5. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
6. ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου
7. ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
8. ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης

Κοινότητα Σούρπης

«Ανεξάρτητοι Δημότες Κοινότητας Σούρπης”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΙΟΒΑΝΟΥ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
3. ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΩΜΟΥ–ΦΙΛΟΘΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΞΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΛΑΪΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΛΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Αμαλιαπόλεως

«Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη ζωή στη Μιτζέλα»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ ΛΕΠΟΤΙΝΑ του Μπράνκο
2. ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Μιχαήλ
4. ΚΑΡΡΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ του Σοφοκλή
5. ΚΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
6. ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
7. ΤΗΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Σπυρίδωνα

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΝΡΙΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ
ΣΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Κοινότητα Βρύναινας

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδων
2. ΜΕΛΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Μιχαήλ
5. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

«ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Οι υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων του Δήμου Αλμυρού

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

Κοινότητα Ανθοτόπου
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ Αντώνιος του Δημητρίου
2. ΚΕΚΟΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου
3. ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λεωνίδας του Ιωάννη
4. ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Κοκκωτών
1. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Ευάγγελος του Γεωργίου
2. ΣΙΑΝΟΣ Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
3. ΣΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Κοινότητα Κωφών
1. ΒΑΡΣΟΣ Κωνσταντίνος του Στεργίου
2. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ Σταύρος του Κωνσταντίνου
3. ΜΑΜΟΥΡΑΣ Ανδρέας του Αποστόλου
4. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Ιωάννης του Γεωργίου

Κοινότητα Φυλάκης
1. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου
2. ΝΤΙΝΟΥ Χριστίνα του Ελευθερίου
3. ΠΛΑΚΙΔΑΣ Ηλίας του Δημητρίου
4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννου

Δημοτική Ενότητα Σούρπης

Κοινότητα Αγίας Τριάδος
1. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γρηγόριος του Θεμιστοκλή

Κοινότητα Αγίου Ιωάννου
1. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Δρυμώνος
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου
2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ Πανταζής του Κωνσταντίνου
3. ΤΣΙΠΕΡΛΗΣ Κωνσταντίνος του Αποστόλου

Δήμος Ρήγα Φεραίου
Το Συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ».

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας
1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΑΣΩΝΑ-ΒΑΙΟΥ
3. ΗΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΜΑΝΩΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
10. ΤΖΙΤΖΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11. ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΧΡΥΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΙΛΛΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου
1. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΑΝΤΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9. ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΜΙΧΟΛΙΤΣΗ ΣΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΣΤΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ – ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΤΣΙΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ».

ΝΑΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας
1. ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΠΛΙΑΓΓΟΥ-ΧΑΤΖΗΚΩΤΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ – ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗ ΛΕΥΚΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΠΡΙΝΤΖΟΥ – ΒΙΣΒΙΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΗΛΙΑ
13. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
14. ΤΣΙΑΝΑΚΑ – ΡΗΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15. ΤΣΙΓΓΙΝΕ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) συζ. ΜΙΛΤΙΑΔΗ
16. ΤΣΟΓΚΑΡΗ -ΓΟΥΛΕΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΑΚΡΙΒΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου
ΓΑΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΪΤΣΟΥ- ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΥ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΕΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΡΙΣΗ – ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΟΜΦΑΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΟΥ
ΣΚΡΙΜΠΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΠΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΥΤΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΟΥΜΠΟΥΤΖΑ – ΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ – ΚΛΩΘΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

ΠΑΣΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας
1. Αναστασίου-Μπουρμπουτσιώτη Ευαγγελία του Γεωργίου
2. Βαγγέλας Ιωάννης του Κυριαζή
3. Βέτσικα-Βλαχάβα Βικτωρία του Αθανασίου
4. Γκοντόλου Μαρία-Ουρανία του Βασιλείου
5. Καντόλας Βασίλειος του Γεωργίου
6. Καφάση-Λύρα Ελένη του Γεωργίου
7. Κοντοκλώτσης Γεώργιος του Νικολάου
8. Λάππα Μαρία συζ. Παύλου
9. Μαντζιάρης Κωνσταντίνος του Κυριάκου
10. Μπαρτζιάλης Μαργαρίτης του Αντωνίου
11. Ναούμ Αναστάσιος (Τάσος) του Κωνσταντίνου
12. Πανομμάτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
13. Παρσάς Ευάγγελος του Νικολάου
14. Σβερονόπουλος Δημήτριος του Βαϊου
15. Σεσκλιώτης Θεοχάρης (Χάρης) του Κωνσταντίνου
16. Τρικιώνη Αθανασία του Αντωνίου
17. Τσιαμπαλός Κυριαζής του Χρήστου
18. Χαβαλέ Ευαγγελία (Εύα) του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου
1. Βλαχόπουλος Αθανάσιος του Αντωνίου
2. Κουτσιμπάνας Αθανάσιος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
1. Αγγελή Αικατερίνη του Χρήστου
2. Αγγελή Ελευθερία του Ιωάννη
3. Αράπη-Κουσκουρίδα Ελένη του Βασιλείου
4. Βαϊοπούλου Φρειδερίκη συζ. Βασιλείου
5. Γάτος Σπυρίδων του Ηλία
6. Καλόγηρος Ζήσης του Ιωάννη
7. Κουβάτας Αθανάσιος του Μιχαήλ
8. Κουσκουρίδας Μιχαήλ του Γεωργίου
9. Μακρονάσιου Ζωή του Δημητρίου
10. Μαργαριτόπουλος Δημήτριος του Στεργίου
11. Μπατακόγια Ευαγγελία (Λίτσα) του Γεωργίου
12. Μπατζιάκας Αθανάσιος του Δημητρίου
13. Μωραΐτης Χρήστος του Μιχαήλ
14. Ντόντος Νικόλαος του Σωτηρίου
15. Ντούρας Βασίλειος του Αθανασίου
16. Οικονόμου Αθανάσιος (Σάκης) του Ιωάννη
17. Παπατόλιας Απόστολος του Γεωργίου
18. Σούρλας Αθανάσιος του Δημητρίου
19. Τσιπιτσούδη Τριανταφυλλιά (Φιλιώ) του Γεωργίου
20. Χολέβα-Χριστοδούλου Αποστολία (Λιάνα) του Στεργίου
21. Χρόνη Δήμητρα του Σπύρου

Οι Δημοτικές ενότητες

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΛΑΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
7. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ – ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
8. ΒΕΤΣΙΚΑ – ΚΟΥΤΙΚΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Μανουσογεωργάκης Γεώργιος του Νικολάου
2. Παπαθανασίου Αθανάσιος-Χρήστος του Αλεξάνδρου
3. Παπουτσής Αθανάσιος του Στεφάνου
4. Ρόδα Ελένη του Παναγιώτη
5. Φάκκα-Ζαζάνη Βασιλική του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΙΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΚΕΡΑΤΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΝΙΚΑ – ΞΕΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΡΕΣΟΥΦΛΙΩΤΗ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Γκιντσίδη-Κακαζιάνη Ανθούλα του Ευαγγέλου
2. Θεοχάρη-Παπατζέλου Τριανταφυλλιά του Βασιλείου
3. Κακαζιάννης Ζήσης του Αθανασίου
4. Μπαλγουράνος Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Ευθυμίου
5. Ρομφαίας Δημήτριος του Στάμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΗΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΔΟΥΚΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΑΓΓΑΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Δούγερη-Ακριβούση Χριστίνα του Γεωργίου
2. Ελαφρού-Γκοντισοπούλου Μαρία του Μαργαρίτη
3. Ζάρρας Σωτήριος του Φιλίππου
4. Κουτσιαρής Θεόδωρος του Αποστόλου
5. Χολεβας Γεώργιος του Δημητρίου

«Ανεξάρτητη Κίνηση ΒΕΛΕΣΤΙ-ΝΕΩΝ & ΧΛΟΗΣ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
28. ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ Γεώργιος του Αναστασίου
29. ΜΟΥΤΣΙΟΣ Κλεομένης του Κωνσταντίνου
30. ΜΠΡΙΑΖΝΑ Δήμητρα-Θεοδώρα του Ελευθερίου
31. ΠΑΣΧΟΥ Θεοδώρα του Γεωργίου
32. ΣΑΒΒΑΝΑΚΗ Άλκηστη του Δημητρίου
33. ΣΑΡΑΝΤΗΣ Χρήστος του Στεργίου
34. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ Αθανάσιος του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
9. ΒΑΒΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
11. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΚΑΣΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΤΖΙΩΡΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΦΡΑΓΚΟΥ – ΠΕΡΓΑΝΤΟΥ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Βασιλείου Ιωάννα του Κωνσταντίνου
2. Κατσίμπαλης Γεώργιος του Αθανασίου
3. Κουτσογιώργος Δημήτριος του Στεργίου
4. Μάνος Σπυρίδων του Γεωργίου
5. Μήττας Δημήτριος του Βασιλείου
6. Παπαγεωργίου Γεωργία του Αντωνίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
6. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΝΙΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΧΑΪΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΓΚΟΥΡΙΤΣΑ – ΧΑΜΠΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΝΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΗΓΑ – ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Κίτσιου-Γελαδάρη Στέλλα του Νικολάου
2. Νασιάκος Αθανάσιος του Δημητρίου
3. Παπαπαναγιώτου Χρυσοβαλάντου-Κυριακή του Ιωάννη
4. Τσαμπάζης Φώτιος του Ευαγγέλου
5. Χαλβατζάκου-Παπαδανιήλ Βασιλική του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΡΙΝΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΗΓΑ – ΜΙΚΡΙΤΙΤΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΡΟΝΗ – ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Γαλογαύρος Αναστάσιος του Χρήστου
2. Μαστροχρήστου Αρχοντούλα του Αριστείδη
3. Μίγα Μαρία του Γεωργίου
4. Μπλέτσας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
5. Τσιώλης Ηλίας του Λάμπρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΒΟΥΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΔΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ – ΣΕΡΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Ταχούλας Στέργιος του Ιωάννη
2. Τέγου Βασιλική του Αθανασίου
3. Τζατζάφης Νικόλαος του Στεργίου
4. Τσιουμπέκος Μιχαήλ (Μάκης) του Γεωργίου
5. Τσουμπέκου-Σκρίμπα Αικατερίνη του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΛΙΑΠΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΣΙΟΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Γάτος Αθανάσιος του Γεωργίου
2. Γάτος Νικόλαος του Χρήστου
3. Διονυσοπούλου Έλλη του Γεωργίου
4. Ζούγρου Παρασκευή του Ηλία
5. Καπνιάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
6. Χαρίσης Δημήτριος του Ηλία

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
3. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ Κωνσταντία του Δημοσθένη
4. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Αθανάσιος του Αποστόλου
5. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ Δημήτριος του Αθανασίου
6. ΧΑΡΙΣΗΣ Γρηγόριος του Δημητρίου
7. ΧΑΤΖΗΠΛΗ Παναγιώτα του Χρήστου

Υποψήφιοι στην Τ.Ε. Κερασιάς της Δ.Ε. Κάρλας είναι οι:
1. Ζήσης Γεώργιος του Νικολάου
2. Καπουρνιώτης Δημήτριος του Θεοδώρου
3. Κωνσταντίνου Ηλία του Χρήστου

Δήμος Ρήγα Φεραίου

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας
1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΑΣΩΝΑ-ΒΑΙΟΥ
3. ΗΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΜΑΝΩΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
10. ΤΖΙΤΖΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11. ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΧΡΥΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΙΛΛΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου
1. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΑΝΤΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9. ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΜΙΧΟΛΙΤΣΗ ΣΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΣΤΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ – ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΤΣΙΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

ΝΑΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας
1. ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΠΛΙΑΓΓΟΥ-ΧΑΤΖΗΚΩΤΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ – ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗ ΛΕΥΚΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΠΡΙΝΤΖΟΥ – ΒΙΣΒΙΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΗΛΙΑ
13. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
14. ΤΣΙΑΝΑΚΑ – ΡΗΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15. ΤΣΙΓΓΙΝΕ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) συζ. ΜΙΛΤΙΑΔΗ
16. ΤΣΟΓΚΑΡΗ -ΓΟΥΛΕΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΑΚΡΙΒΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου
ΓΑΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΪΤΣΟΥ- ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΥ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΕΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΡΙΣΗ – ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΟΜΦΑΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΟΥ
ΣΚΡΙΜΠΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΠΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΥΤΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΟΥΜΠΟΥΤΖΑ – ΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ – ΚΛΩΘΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

ΠΑΣΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας
1. Αναστασίου-Μπουρμπουτσιώτη Ευαγγελία του Γεωργίου
2. Βαγγέλας Ιωάννης του Κυριαζή
3. Βέτσικα-Βλαχάβα Βικτωρία του Αθανασίου
4. Γκοντόλου Μαρία-Ουρανία του Βασιλείου
5. Καντόλας Βασίλειος του Γεωργίου
6. Καφάση-Λύρα Ελένη του Γεωργίου
7. Κοντοκλώτσης Γεώργιος του Νικολάου
8. Λάππα Μαρία συζ. Παύλου
9. Μαντζιάρης Κωνσταντίνος του Κυριάκου
10. Μπαρτζιάλης Μαργαρίτης του Αντωνίου
11. Ναούμ Αναστάσιος (Τάσος) του Κωνσταντίνου
12. Πανομμάτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
13. Παρσάς Ευάγγελος του Νικολάου
14. Σβερονόπουλος Δημήτριος του Βαϊου
15. Σεσκλιώτης Θεοχάρης (Χάρης) του Κωνσταντίνου
16. Τρικιώνη Αθανασία του Αντωνίου
17. Τσιαμπαλός Κυριαζής του Χρήστου
18. Χαβαλέ Ευαγγελία (Εύα) του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου
1. Βλαχόπουλος Αθανάσιος του Αντωνίου
2. Κουτσιμπάνας Αθανάσιος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
1. Αγγελή Αικατερίνη του Χρήστου
2. Αγγελή Ελευθερία του Ιωάννη
3. Αράπη-Κουσκουρίδα Ελένη του Βασιλείου
4. Βαϊοπούλου Φρειδερίκη συζ. Βασιλείου
5. Γάτος Σπυρίδων του Ηλία
6. Καλόγηρος Ζήσης του Ιωάννη
7. Κουβάτας Αθανάσιος του Μιχαήλ
8. Κουσκουρίδας Μιχαήλ του Γεωργίου
9. Μακρονάσιου Ζωή του Δημητρίου
10. Μαργαριτόπουλος Δημήτριος του Στεργίου
11. Μπατακόγια Ευαγγελία (Λίτσα) του Γεωργίου
12. Μπατζιάκας Αθανάσιος του Δημητρίου
13. Μωραΐτης Χρήστος του Μιχαήλ
14. Ντόντος Νικόλαος του Σωτηρίου
15. Ντούρας Βασίλειος του Αθανασίου
16. Οικονόμου Αθανάσιος (Σάκης) του Ιωάννη
17. Παπατόλιας Απόστολος του Γεωργίου
18. Σούρλας Αθανάσιος του Δημητρίου
19. Τσιπιτσούδη Τριανταφυλλιά (Φιλιώ) του Γεωργίου
20. Χολέβα-Χριστοδούλου Αποστολία (Λιάνα) του Στεργίου
21. Χρόνη Δήμητρα του Σπύρου

Οι Δημοτικές ενότητες

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΛΑΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ – ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2. ΒΕΤΣΙΚΑ – ΚΟΥΤΙΚΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Μανουσογεωργάκης Γεώργιος του Νικολάου
2. Παπαθανασίου Αθανάσιος-Χρήστος του Αλεξάνδρου
3. Παπουτσής Αθανάσιος του Στεφάνου
4. Ρόδα Ελένη του Παναγιώτη
5. Φάκκα-Ζαζάνη Βασιλική του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΙΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΚΕΡΑΤΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΝΙΚΑ – ΞΕΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΡΕΣΟΥΦΛΙΩΤΗ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Γκιντσίδη-Κακαζιάνη Ανθούλα του Ευαγγέλου
2. Θεοχάρη-Παπατζέλου Τριανταφυλλιά του Βασιλείου
3. Κακαζιάννης Ζήσης του Αθανασίου
4. Μπαλγουράνος Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Ευθυμίου
5. Ρομφαίας Δημήτριος του Στάμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΗΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΔΟΥΚΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΑΓΓΑΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Δούγερη-Ακριβούση Χριστίνα του Γεωργίου
2. Ελαφρού-Γκοντισοπούλου Μαρία του Μαργαρίτη
3. Ζάρρας Σωτήριος του Φιλίππου
4. Κουτσιαρής Θεόδωρος του Αποστόλου
5. Χολεβας Γεώργιος του Δημητρίου

 «Ανεξάρτητη Κίνηση ΒΕΛΕΣΤΙ-ΝΕΩΝ & ΧΛΟΗΣ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ Γεώργιος του Αναστασίου
2. ΜΟΥΤΣΙΟΣ Κλεομένης του Κωνσταντίνου
3. ΜΠΡΙΑΖΝΑ Δήμητρα-Θεοδώρα του Ελευθερίου
4. ΠΑΣΧΟΥ Θεοδώρα του Γεωργίου
5. ΣΑΒΒΑΝΑΚΗ Άλκηστη του Δημητρίου
6. ΣΑΡΑΝΤΗΣ Χρήστος του Στεργίου
7. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ Αθανάσιος του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΒΑΒΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΚΑΣΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΖΙΩΡΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΦΡΑΓΚΟΥ – ΠΕΡΓΑΝΤΟΥ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Βασιλείου Ιωάννα του Κωνσταντίνου
2. Κατσίμπαλης Γεώργιος του Αθανασίου
3. Κουτσογιώργος Δημήτριος του Στεργίου
4. Μάνος Σπυρίδων του Γεωργίου
5. Μήττας Δημήτριος του Βασιλείου
6. Παπαγεωργίου Γεωργία του Αντωνίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΙΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΪΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΓΚΟΥΡΙΤΣΑ – ΧΑΜΠΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΝΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΗΓΑ – ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Κίτσιου-Γελαδάρη Στέλλα του Νικολάου
2. Νασιάκος Αθανάσιος του Δημητρίου
3. Παπαπαναγιώτου Χρυσοβαλάντου-Κυριακή του Ιωάννη
4. Τσαμπάζης Φώτιος του Ευαγγέλου
5. Χαλβατζάκου-Παπαδανιήλ Βασιλική του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΡΙΝΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΗΓΑ – ΜΙΚΡΙΤΙΤΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΡΟΝΗ – ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Γαλογαύρος Αναστάσιος του Χρήστου
2. Μαστροχρήστου Αρχοντούλα του Αριστείδη
3. Μίγα Μαρία του Γεωργίου
4. Μπλέτσας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
5. Τσιώλης Ηλίας του Λάμπρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΒΟΥΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΔΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ – ΣΕΡΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Ταχούλας Στέργιος του Ιωάννη
2. Τέγου Βασιλική του Αθανασίου
3. Τζατζάφης Νικόλαος του Στεργίου
4. Τσιουμπέκος Μιχαήλ (Μάκης) του Γεωργίου
5. Τσουμπέκου-Σκρίμπα Αικατερίνη του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

«ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΛΙΑΠΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΣΙΟΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. Γάτος Αθανάσιος του Γεωργίου
2. Γάτος Νικόλας

3. Διονυσοπούλου Έλλη του Γεωργίου
4. Ζούγρου Παρασκευή του Ηλία
5. Καπνιάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
6. Χαρίσης Δημήτριος του Ηλία

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ Κωνσταντία του Δημοσθένη
2. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Αθανάσιος του Αποστόλου
3. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ Δημήτριος του Αθανασίου
4. ΧΑΡΙΣΗΣ Γρηγόριος του Δημητρίου
5. ΧΑΤΖΗΠΛΗ Παναγιώτα του Χρήστου

Υποψήφιοι στην Τ.Ε. Κερασιάς της Δ.Ε. Κάρλας 
1. Ζήσης Γεώργιος του Νικολάου
2. Καπουρνιώτης Δημήτριος του Θεοδώρου
3. Κωνσταντίνου Ηλία του Χρήστου

Δήμος Νοτίου Πηλίου 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ»

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής
1. ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. KAPPES STEFAN ALEXANTER
3. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΑΦΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΤΟΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΦΟΥΡΤΩΤΗΡΑ – ΤΣΙΜΗΤΡΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών
1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΛΕΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΝΙΟΥΝΙΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. PETRICU AGNES ADRIANA του GEORGHE
6. ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών
1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΟΣΧΟΚΑΡΦΕΝΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΕΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΠΟΥΤΣΗ – ΤΕΡΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΡΟΣΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΧΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
8. ΧΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος
1. ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
2. ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΑΓΓΑΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΣΙΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου
1. ΑΝΕΣΤΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Αργαλαστής
1. ΖΗΓΚΟΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΗΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΡΟΥΣΤΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΑΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Λαύκου
1. ΒΑΛΤΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΑΛΟΒΕΔΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΑΡΑΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

«Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου»

ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής
ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΙΣΗ
ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΙΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΤΟΡΗΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών
ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών
ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΖΑΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΩΓΙΑ-ΣΦΕΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΕΓΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΦΗ-ΛΥΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΦΟΡΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΡΑΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος
ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΝΤΖΟΥ-ΝΙΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΜΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΥ ΣΥΡΑΓΩ (ΓΩΓΩ) του ΣΤΑΜΑΤΗ
ΣΥΡΙΗ-ΔΡΟΣΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Αγίου Γεωργίου
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΞΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΙΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ
4. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΠΕΛΛΑ-ΚΑΡΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Κοινότητα Αργαλαστής
1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΛΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΥΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΤΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
6. ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΦΡΑΝΤΖΕΖΟΥ-ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΑΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Αφετών
ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΤΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Καλών Νερών
ΑΞΑΗ-ΤΖΟΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΛΟΧΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΑΝΑ
ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Κοινότητα Λαύκου
ΒΡΑΤΣΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μηλεών
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΣΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μηλίνας
1. ΓΑΛΑΝΗ-ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΟΥΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΑΡΥΓΓΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ
5. ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8. ΦΙΓΑ ΤΕΤΙΑΝΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ

Κοινότητα Νεοχωρίου
ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΓΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Προμυρίου
1. ΒΑΛΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
3. ΛΙΑΤΖΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
5. ΣΕΡΣΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΖΙΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΧΑΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Συκής
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΤΣΙΝΤΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΖΑΧΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΠΑΤΕΡΑΚΗ-ΖΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΛΙΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Τρικερίου
ΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
ΜΑΛΑΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ»

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής
1. ΓΚΙΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΤΑΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΤΣΙΜΗΤΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΩΤΗ – ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΥΚΟΥΜΒΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
4. ΜΠΕΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΞΥΡΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΙΡΕΜΠΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών
1. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ- ΝΑΤΑΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΖΑΓΓΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
5. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΠΑΤΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΤΣΙΡΕΜΠΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
11. ΤΥΦΕΚΙΟΓΛΟΥ ΝΙΟΒΗ – ΕΛΠΙΔΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12. ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος
1. ΕΠΙΔΕΞΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΗΛΙΑ ΑΓΑΠΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
3. ΚΑΛΟΒΕΔΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΚΙΑΛΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΜΠΛΙΑΓΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΛΙΑΤΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
8. ΦΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου
1. ΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΗΜΙΤΣΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Αργαλαστής
1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΟΥΚΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ
5. ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
8. ΦΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Αφετών
1. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3. ΜΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ – ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΡΙΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
6. ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Βυζίτσας
1. ΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΧΑΔΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Λαύκου
1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΦΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Μηλεών
1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΥΡΩΝΑ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κοινότητα Μηλίνας
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΒΑΜΒΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΜΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Νεοχωρίου
1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΚΙΖΑ – ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
5. ΛΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΠΥΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
8. ΣΩΤΗΡΗ ΟΛΓΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Κοινότητα Πινακατών
1. ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3. ΚΟΚΟΒΙΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΧΗΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΞΥΝΟΓΑΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΗΛΕΑ

Κοινότητα Προμυρίου
1. ΔΕΛΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
2. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΦΕΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΑΚΛΗ ΕΛΒΙΡΑ – ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
6. ΤΣΙΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Συκής
1. ΔΟΥΖΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2. ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3. ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΡΣΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Τρικερίου
1. ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5. ΤΣΑΝΗΣ IΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΧΑΣΑΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής
1. ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΛΑΣΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΚΟΥΛΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΣΙΡΙΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών
ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΡΑΓΩ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΓΙΟΛΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΛΑΜΝΙΑΣ ΠΗΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΛΑΣ ΒΥΡΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΝΙΚΟΛΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΥΔΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΣΠΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΛΟΠΑΝΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος
ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΗ
ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου
ΖΗΡΓΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΗ
ΚΟΥΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Νηλείας
ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Αργαλαστής
ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Μηλίνας
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Οι υποψήφιοι για τις Δημοτικές Ενότητες είναι:

«Άγιος Γεώργιος Νηλείας»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Νηλείας
1. ΓΕΛΑΓΩΤΑ – ΔΙΑΝΝΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«Μαζί για τη Βυζίτσα»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Βυζίτσας
1. ΓΑΝΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΓΙΟΥ
4. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

«ΚΑΛΑ ΝΕΡΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΧΩΡΙΟ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Καλών Νερών
1. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΚΟΡΟΜΗΛΗ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΣΙΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΥΤΕΡΗ
5. ΣΤΟΥΜΠΟΒΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι είναι:

Κοινότητα Ξινόβρυσης
1. ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Πρόπαν-Καλαμακίου
1. ΒΟΥΛΕΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΜΑΣΤΡΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Κοινότητα Λαμπινούς
1. ΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΜΑΝΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Μετοχίου
1. ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΨΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

PagasitikosNews logo

ΠΡΟΣΦΑΤΑ TWEETS

  • Άστατος καιρός στη Θεσσαλία - https://t.co/2JQBRoy95c -

  • Ερώτηση Κατερίνας Παπανάτσιου προς τον υπ. Υγείας για τον αριθμό ειδικευμένων ιατρών στο ΓΝ Βόλου… - https://t.co/KSX6IVcUtV -

  • Χωρίς επιβάρυνση η ατμόσφαιρα στον Βόλο - https://t.co/D9NMfDNscG -

"Αλιεύοντας" την είδηση