Βρίσκεστε εδώ:  / FEATURED / Β. ΣΠΟΡΑΔΕΣ / Οι συνδυασμοί και οι υποψηφιότητες στα νησιά των Βορείων Σποράδων
Οι συνδυασμοί και οι υποψηφιότητες στα νησιά των Βορείων Σποράδων

Οι συνδυασμοί και οι υποψηφιότητες στα νησιά των Βορείων Σποράδων

Το Πρωτοδικείο του Βόλου προχώρησε ακόμα και στην ανακήρυξη των υποψηφιοτήτων στα νησιά των Βορείων Σποράδων.

 “ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ”

ΤΖΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Άννη Παρασκευή Δέσποινα του Γεωργίου
2. Αντώναρος Γεώργιος του Αντωνίου
3. Αντωνίτσας Γεώργιος του Ιωάννη
4. Βελετζάκος Θεοφάνης (Φάνης) του Ιωάννη
5. Γαρυφάλλου Αντώνιος του Χαραλάμπους
6. Γιαννίτσης Ιωάννης του Ευσταθίου
7. Διολέττα Χρύσα του Βασιλείου
8. Ζεμπέκη Ελισσάβετ (Έλσα) του Φωτίου
9. Καβούρη Μαρία του Αθανασίου
10. Καρρά –Παρίσση Φωτεινή του Μιχαήλ
11. Λιακόπουλος Νικόλαος του Δημητρίου
12. Μαθηνός Αδαμάντιος (Διαμαντής) του Μιχαήλ
13. Μανιώτης Χαράλαμπος του Ιωάννη
14. Μαυρόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
15. Μενδρινού Μαρία του Γεωργίου
16. Μιτζέλος Αντώνιος του Μιτζέλου
17. Μιτζέλος Γεώργιος του Εμμανουήλ
18. Μιτζέλου Δέσποινα του Αθανασίου
19. Μυγδαλάκης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
20. Ντάλλα – Διολέττα Μαρία (Μαίρη) του Κωνσταντίνου
21. Παπαδούλια Ματούλα του Κωνσταντίνου
22. Πασχάλης Εμμανουήλ (Μανωλάκης) του Αναστασίου
23. Πασχάλης Νικόλαος του Ιωάννη
24. Σανιδάς Γεώργιος του Αδαμαντίου
25. Σαραντινού Πηνελόπη (Πόπη) συζ. Στυλιανού
26. Σιμόνη Ντριτάν (Διονύσης) του Λέκο
27. Τζούμας Αθανάσιος Ευάγγελος (Θάνος) του Δημητρίου
28. Τράντου Γεωργία του Ιωάννη
29. Τσανάκας Ιωάννης του Μιχαήλ
30. Φλέσσας Γρηγόριος του Γεωργίου
31. Φωτεινού Ευστρατία (Έφη) του Γεωργίου
32. Χονδρονικολή Σταματίνα (Ματούλα) του Λάμπρου

“ΣΚΙΑΘΟΣ ΕΝΩΜΕΝΗ-βήμα στο μέλλον” 

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΑΝΤΩΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟY – ΘΕΟΔΩΡΟY
2. ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ TOY ΣΤΕΦΑΝΟY
3. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΑΝΑΡΓΥΡΟY
4. ΓΛΥΜΠΑΤΣΑ ΑΛΕΞΙΑ TOY ΜΙΧΑΗΛ
5. ΔΙOΛETTA ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
6. ΔΙΟΛΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
7. ΖΕΛIΑΖΚΟΒΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΖΔΡΑΒΚΑ TOY ΖΕΛΙΑΖΚΟ
8. ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΦΩΤΙΟY
9. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY
10. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΟΣΧΑΔΩ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
11. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΦΙΛΙΤΣΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟY
12. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΙΩΑΝΝΗ
13. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟY
15. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟY
16. ΚΑΡΕΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY
17. ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΥΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
18. ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
19. ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY
20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟY
21. ΛΙΓΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ TOY ΣΤΑΥΡΟY
22. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΓΎΡΩ TOY ΙΩΑΝΝΗ
23. ΝΑΟΥΜ ΔΑΦΝΗ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟY
24. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ TOY ΓΙΑΚΟΥΜΗ
25. ΞΥΛΟΠΟΔΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
26. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY-ΙΩΑΝΝΗ
27. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟY
28. ΡΗΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ TOY ΑΝΤΩΝΙΟY
29. ΤΑΣIΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ TOY ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟY
30. ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ TOY ΦΙΛΑΡΕΤΟY
31. ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
32. ΧΡΙΣΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TOY ΘΕΟΔΩΡΟY

“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΙΑΘΟΥ” 

ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΒΑΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΕΛΙΕΒΑ-ΜΠΑΡΑΝΟΒΑ ΤΑΜΑΡΑ (ΤΑΜΥ) του ΑΛΕΞΑΝΤΡ
3. ΒΟΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΓΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ
8. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ ΔΑΝΑΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
9. ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
11. ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12. ΚΥΡΙΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΩΡΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
15. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
16. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19. ΣΙΔΕΡΗ-ΛΑΖΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
20. ΣΙΔΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΤΖΟΥΜΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΤΡΑΚΟΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
23. ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΤΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25. ΤΣΩΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
26. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 “ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΙΑΘΟ” 

ΔΙΟΛΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΖΑΧΕΙΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΙΤΑΣ) ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΚΑΛΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
11. ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
16. ΜΩΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΝΑΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19. ΠΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
20. ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
21. ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ
22. ΥΔΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ 

«ΣΚΟΠΕΛΟΣ ό λ ο ι μ α ζ ί» 

Ευσταθίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου, υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (κατά αλφαβητική σειρά)

Εκλογική Περιφέρεια Σκοπέλου
1. Αναγνώστου Μαρία του Δημητρίου
2. Αστεριάδης Παναγιώτης του Ιωάννη
3. Βλαχάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου
4. Διαμάντου Νικόλαος του Αθανασίου
5. Δρόσος Ευάγγελος του Γεωργίου
6. Καθηνιώτη Ουρανία του Λουκά
7. Καλογιάννη Αντωνία του Σταματίου
8. Καρβέλη Σπυριδούλα του Ιωάννη
9. Κεφαλωνίτη Χριστίνα – Παντελία του Στεφάνου
10. Κοντός Δημήτριος του Πελάγιου
11. Λεμονής Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
12. Μεριστούδη – Παρλιάρη Αγγελική σύζυγος Ιωάννη
13. Ξυνού Μαρία σύζυγος Κωνσταντίνου
14. Ουρανίτσα – Μπρουσγιάννη Ιωάννα του Κωνσταντίνου
15. Παλαιολόγος Παύλος του Αναστασίου
16. Παπαχρήστος Ηλίας του Αθανασίου
17. Πατσής Ρηγίνος του Βασιλείου
18. Ράλλης Ευάγγελος του Βασιλείου
19. Σκλάβος Γεώργιος του Ευσταθίου
20. Στιβαχτής Χαράλαμπος του Σταματίου
21. Συρόπουλος Παντελεήμων του Δημητρίου
22. Ταλαδιανού Μαρία του Δημητρίου
23. Τζίμα – Παχή Σοφία του Κωνσταντίνου
24. Τσουκαλάς Δημήτριος του Ευαγγέλου
25. Τσουκαλάς Ευάγγελος του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Σκοπέλου
1. Κουκορίνης Ιωάννης του Παναγιώτη
2. Λεμονής Χρήστος του Σπυρίδωνος
3. Παχής Παντελεήμων του Κωνσταντίνου
4. Σπανού Χρυσούλα του Παναγιώτη
5. Τσαγγάρη Μαρία του Μιλτιάδη
6. Τσαλματζάς Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
7. Parsons Heather – Lynn του Albert

Κοινότητα Γλώσσας
1. Γεωργιάδης Γεώργιος του Σταύρου
2. Κριτσάλου Νίκη συζ. Χρήστου
3. Μαλάμος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
4. Μιχελή Όλγα του Ιωάννη
5. Μπάλλας Κωνσταντίνος του Ιωάννη
6. Σταματίου Αναργυρή του Νικολάου
7. Φωτόπουλος Αγάλος του Ευαγγέλου

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΟΠΕΛΟΥ» 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Σκοπέλου
1. ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΒΑΡΕΤΑΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΑΛΑΤΣΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΔΑΛΑΚΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΔΕΝΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7. ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΚΟΣΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15. ΛΕΜΟΝΗ ΣΚΑΡΠΑΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
16. ΜΠΕΛΤΖΙΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
17. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ – ΓΙΑΚΕΙΜ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19. ΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
20. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΚΥΡΑΤΣΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΡΟΔΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
23. ΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ
24. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΥ ΕΥΛΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΤΖΑΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΦΛΩΡΟΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων
Κοινότητα Σκοπέλου
1. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΙΡΚΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΡΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΡΟΔΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

«Tο νησί μας πρώτα-δημιουργία ξανά» 

ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Σκοπέλου
1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΒΑΦΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΔΗΣ ΡΗΓΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ(ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ (ΚΑΡΡΑΣ) ΕΥΑΝΘΙΑ(ΕΥΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9. ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΚΟΥΚΟΥΡΙΝΗ-ΦΥΒΓΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΛΕΜΟΝΗΣ ΡΗΓΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΜΑΡΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ(ΓΙΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΜΠΕΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
16. ΜΠΟΥΝΤΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΡΗΓΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
17. ΞΗΝΤΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΡΟΔΙΟΥ –ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΕΥΛΑΛΙΑ(ΕΥΗ) του ΘΩΜΑ
19. ΡΟΠΟΤΟΥ-ΣΑΒΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ
20. ΣΑΒΒΑ-ΓΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21. ΣΟΦΙΚΙΤΟΥ-ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
22. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
23. ΤΖΟΥΒΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24. ΨΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Γλώσσας
1. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
3. ΣΚΟΤΙΔΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΤΑΜΑΤΙΟY ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΟΥΚΙΤΣΑ(ΚΙΚΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Σκοπέλου
1. ΒΑΖΑΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ(ΤΖΕΝΗ) του ΗΛΙΑ
2. ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΜΑΝΘΟΥ
5. ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΧΡΥΣΟΦΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

«ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Κλήματος
1. Αμυγδαλίτσης Χρήστος του Νικολάου
2. Καρβέλης Ανδρέας του Σταματίου
3. Ξανθούλη Αναστασία (Τάσα) του Γρηγορίου
4. Στάμου Μαρία του Νικολάου
5. Τσουκαλάς Χρήστος του Ευαγγέλου

«ΚΑΘΑΡΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΛΗΜΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Κλήματος
1. Αθανασίου Νικόλαος του Πυθαγόρα
2. Δένδη Μαρία του Αλεξάνδρου
3. Ευαγγελινός Αντώνιος του Ευαγγέλου
4. Καραγιώργος Βαρσαμάς-Χρήστος του Δημητρίου
5. Καρβέλης Ιωάννης του Ιωάννη
6. Κόλλια Σταυρούλα του Γεωργίου
7. Σαλπαδήμου Γεωργία του Σταματίου

ΔΗΜΟΣ ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ 

«ΠΡΩΤΑ Η ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ» 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αλοννήσου
1. Αγάλλου Μοσχάνθη του Νικολάου
2. Αθανασίου Γεώργιος του Ιωάννη
3. Αθανασίου Γεώργιος του Χρήστου
4. Αναγνώστου Ευαγγελία – Μαρία του Νικολάου
5. Βουγιουκλή Ελένη του Ηλία
6. Θεοδώρου Χαρίκλεια του Νικολάου
7. Καλογιάννη Μάχη του Νικολάου
8. Καλογιάννης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
9. Καρακατσάνης Απόστολος του Σταματίου
10. Καρούτσος Ευάγγελος του Αθανασίου
11. Κοντοστάθη – Δροσάκη Σπυριδούλα του Χρήστου
12.Κυριαζή Ελένη του Κωνσταντίνου
13. Κυριαζής Κωνσταντίνος του Νικολάου
14. Μαλαματένιας Άγγελος του Σπυρίδωνος
15. Μαλαματένιας Βάϊος του Θεοδώρου
16. Μαλαματένιος Γεώργιος του Νικολάου
17. Μαλαματένιου Ιωάννα του Γεωργίου
18. Ουρανίτσας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
19. Ουρανίτσας Ιωάννης του Δημητρίου
20. Ουρανίτσα Φρειδερίκη του Δημητρίου
21. Πανέρης Δημήτριος του Ιωάννου
22. Παπαβασιλείου Παναγιώτης του Δημητρίου
23. Σμυρναίος Φίλιππος του Χαραλάμπους
24. Στέλλας Αλέξανδρος του Σπυρίδωνος
25. Τσίποτα Μαρία του Κωνσταντίνου
26. Χλίβας Κωνσταντίνος του Νικηφόρου

«ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΟΝΝΗΣΟ»

ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Αλοννήσου
1. Αθανασίου Νικόλαος του Αθανασίου
2. Αναγνώστου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου
3. Αναγνώστου Κική του Νικολάου
4. Βλάικου Σμαραγδή του Ιωάννη
5. Δροσάκη Νομική του Γεωργίου
6. Καλογιάννης Απόστολος του Ιωάννη
7. Καλογιάννης Θεόδωρος του Δημητρίου
8. Καλογιάννης Ιωάννης του Δημητρίου
9. Καλογιάννης Νικόλαος του Ευαγγέλου
10. Κέλλερ Μπέντε του Γιόρκεν (Keller Bente Jorgen)
11. Μαλαματένιου Αγγελική του Γεωργίου
12. Μπέλλος Γεώργιος του Αχιλλέα
13. Μπράουν Τζούλια Λέσλεϋ του Λέσλι Γουίλιαμ (Browne Julia Lesley)
14. Παπαχρήστου Αθανάσιος του Χρήστου
15. Ρουθ Γκάι Στέφεν του Κάρτις Ντάντλεϋ (Routh Guy Stephen)
16. Σπύρου Χαρίκλεια του Γεωργίου
17. Σταματίου Μαρία του Κωνσταντίνου
18. Τσουκανάς Παναγιώτης του Μιχαήλ
19. Φλωρούς Δημήτριος του Παναγιώτη
20. Φρατζέσκος Ιωάννης του Νικολάου
21. Φωτοπούλου Δήμητρα του Εμμανουήλ

«ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ -ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΒΑΦΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Αλοννήσου
1. ΑΓΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΓΑΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΒΑΛΣΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ(ΜΕΝΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΒΛΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΒΛΑΪΚΟΥ ΜΑΧΗ του ΗΛΙΑ
10. ΓΚΙΟΥΛΗ ΣΟΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΔΗΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
12. ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΔΡΟΣΑΚΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
13. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
17. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΠΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
20. ΣΚΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΤΖΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΦΛΩΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

PagasitikosNews logo

ΠΡΟΣΦΑΤΑ TWEETS

  • MVP του NBA ο Γιάννης Αντετοκούνμπο για δεύτερη συνεχή χρονιά - https://t.co/R7yZzrvCBM -

  • Η επιστροφή του Θεόφιλου στον Βόλο - https://t.co/uknkNs3t7z -

  • Κακοκαιρία: Αγωνία για εγκλωβισμένους στον Αλμυρό Μαγνησίας - https://t.co/8N9XPEPGMX -

"Αλιεύοντας" την είδηση